גרעין הרצליה

בת שירות בגרעין הרצליה עם חניך.

בנות השירות הלאומי בביה"ס אופק בהרצליה, מודות על כל רגע של שירות במקום נפלא כ"כ. הן מאמינות שביכולתה של בת השירות לתת ולתרום לילדי בית הספר באופן יוצא דופן. לפרטים נוספים...

03/04/2018

מחפשת שירות לאומי מאתגר בתחום החינוך המיוחד??מחפשת גרעין תורני במרכז הארץ??מחפשת אפשרות לשלב את השירות עם מדרשה??’אופק’ זה המקום בשבילך!
בית הספר “אופק” בהרצליה לילדים בעלי פיגור בינוני עד קשה בגילאי 6-21 קורא לך ומחכה לך שתבואי. בית הספר “אופק” הוא אחד מבתי הספר המובילים בארץ בתחום החינוך המיוחד. רוחמה הנדי, מנהלת בית הספר, זכתה השנה בפרס ‘איש החינוך המצטיין’ וזאת לא בכדי.באופק ישנו צוות הפועל במסירות, בחום ובאהבה שלא ניתן לתאר במילים. הילדים, בעלי הצרכים המיוחדים, זוכים לרכוש מיומנויות וכישורים חשובים שעוזרים להם להפוך לכמה שיותר עצמאיים. אנחנו, בתיה ומלכי, בנות השירות הלאומי השנה (תש”ע), מודות בכל רגע על שניתנה לנו הזכות לשרת במקום נפלא כ”כ. אנחנו מרגישות שיש בעבודתנו שילוב של הנאה וסיפוק ואנחנו מאמינות שביכולתה של בת השירות לתת ולתרום לילדי בית הספר באופן המיוחד של חברה עוזרת ותומכת. חשוב לציין שאנו מקבלות המון תמיכה ופרגון מכל צוות בית הספר שכולל-מנהלת,יועצת,מורים וסייעות. בת השירות הינה חלק בלתי נפרד מהמערכת ככל איש צוות אחר.בת השירות אינה צמודה לכיתה מסוימת אלא עובדת במספר כיתות על פי מערכת קבועה שנקבעת בשיתוף שלה עם הצוות. 
בנות יקרות!בי”ס  “אופק” משתוקק לכן שתבואו!!מס’ המקומות מוגבל, כל הקודם-זוכה!