נוכחות ברשת!

מם

דפי דוחות נוכחות? - לפח! מעכשיו רק במחשב! רוצה לדעת איך ואיפה? לכל ההסברים>>>

03/04/2018

אחרי הרבה השקעה סופסוף ובשעה טובה הצטרפנו למהפכה! על מנת להקל ולייעל את המערכת, החל משנה זו נגמרו דפי הנוכחות והבלאגן – דיווח שעות שירות יעשה דרך אתר עמידב ע”י דוחות נוכחות ממוחשבים.
כל שעלייך לעשות הוא למלא את הדוח מדי יום ולבצע שמירה יומית של שעות העבודה באותו יום. מנהל המוסד והרכזת יוכלו לצפות במה שמילאת. לאחר שהדוח ימולא במלואו עלייך לאשר אותו סופית (בתחתית העמוד).
שימי לב: לאחר האישור הסופי אין באפשרותך לשנות את הדוח.
אז איך מתחילים?
ישנם שלושה שלבים במילוי הדוח:1. מילוי ע”י המתנדב ואישור סופי של המתנדב.2. אישור מנהל המוסד.3. אישור הרכזת – זהו הדוח לפיו תחושב הנוכחות.
• לאחר שהדוח אושר סופית על ידך, הוא יצטרך לעבור ולקבל אישור ממנהל המוסד בו את משרתת ומרכזת השירות. במידה והדוח אושר, זהו הדו”ח הסופי. במידה והדו”ח לא אושר תקבלי הסבר מדוע ואז עלייך לתקן, או שיבצעו תיקונים בדוח שמילאת.
• כדי למלא את הדוח על המתנדב/ת להיות רשומ/ה באתר (שם משתמש – ת.ז. וסיסמה).
• תהליך מילוי דוחות הממוחשבים:1. כניסה לאתר עמינדב.2. התחברות לאתר (שם משתמש וסיסמה)3. לחיצה על “דיווח נוכחות ממוחשבת” (כפתור תחתון מצד שמאל) כמו כן ניתן להיכנס לכרטיס האישי – לחיצה על כפתור “הפרטים שלי” ובתוכו לחיצה על “דיווח נוכחות ממוחשבת”4. בחירת החודש למילוי ולחיצה עליו.5. בחירת התאריך המבוקש והכנסת שעת התחלה/שעת סיום וביצוע שמירה שבסוף השורה.6. עדכון שעות עבודה אחה”צ במידה ויש, ולחיצה על שמירה שבסוף השורה.7. במקרה של העדרות יש לסמן את סיבת ההעדרות ולבצע שמירה.8. במקרה של ימי מחלה, יש להעלות את אישור המחלה. הרכזת בודקת את האישור ומאשרת את יום המחלה. ללא אישור הרכזת ליום המחלה, יחשב יום זה ליום חופשה ויקוזז מהחופשה השנתית.9. לאחר מילוי הדוח כולו, יש ללחוץ על “אישור סופי” שבתחתית העמוד. לחיצה על לחצן זה נועלת את הדוח ולא תהיה אפשרות לשנותו.
כל מה שנשאר לך לעשות עכשיו זה לחשוב איך לנצל את כל הזמן שנחסך לך 😉