המקום בשבילך לנתינה עם קבלה!

שלט כניסה ליישוב יד בנימין

בואי לשרת בגרעין יד בנימין נחל שורק ומדרשת שילוב "אהלה"!

03/04/2018

במקום תורני, פסטורלי, באווירה משפחתית – עשייה המאפשרת צמיחה במגוון תחומים…איננו גרעין משימתי בשכונת מצוקה ולא גרעין תורני במקום שכוח אל…אלא – גרעין של בנות שירות המהוות מוקד מרכזי של עשייה וסיוע בישוב, ותמיד יש פה במה.זאת יחד עם הרבה הווי, ליווי והתפתחות אישית ורוחנית של הבנות עצמן, במסגרת מדרשת השילוב “אהלה”.אז למי שמעוניינת למלא את שנת השירות שלה בעשייה עם קבלה זה מקומה!
בישוב הקהילתי-דתי יד בנימין – נקלטו בשנים האחרונות מאות משפחות ממגורשי גוש קטיף, עולים חדשים מארצות המערב והרבה משפחות דתיות מקסימות מכל רחבי הארץ.בישוב פועלת קבוצה גדולה של בנות שירות לאומי בשלל תקני חינוך ורווחה:
# בתי ספר יסודיים בעשייה חשובה (בי”ס ברויאר ותלמוד תורה תורת החיים- בנים, ובנות (בי”ס טהר)
# גני ילדים רגילים
# גני שפה
# מועדונית נוער בנות
# מרכז יום לקשיש
# מת”ת – מרכז תעסוקתי שיקומי
# סניף עזרה למרפא
# קומונריות בנ”ע, עזרא ואריאל
# מועדוניות ילדי רווחה וילדים עם צרכים מיוחדים,
# מדרשה להעברת יהדות
בנוסף לתקנים הנ”ל הבנות מתנדבות במגוון תחומים אחה”צ: סיוע למשפחות רווחה ומשפחות במשבר, חונכויות לעולים חדשים וילדים עם צרכים מיוחדים, מועדוניות רווחה, חנ”מ ונוער בנות, ועוד התנדבויות שונות בקהילה.כל זאת בליווי הווי חברתי, פעילויות ושיעורי תורה בבית מדרש “אהלה” של הגרעין, במתחם מגורים מקסים!
עוד מושבים מעניינים אצלנו במועצה שקרובים ליד בנימין:
מושב “בני ראם”: מקום חם ומשפחתי, משפחות מאמצות, אפשרות להשתלב בפעילויות וקשר עם הסניף והנוער, התנדבויות בקהילה, סיוע למשפחות רווחה ועוד. כל זאת בנוסף לתקנים הקיימים: גן שפה, מועדונית רווחה לילדים, גני ילדים רגילים, ספריה, קומונרית בנ”ע.
מושב “נצר חזני”: ישוב שקם מחדש בשנתיים האחרונות, אחרי שנחרב בגוש קטיף. אפשרות להיות חלק מבניית הקהילה המחודשת. קשר עם הנוער, משפחות, פיתוח סניף בנ”ע והקהילה. תקן בוקר בגן שפה או גן רגיל.
אז כל מי שמחפשת שירות מגוון ונעים, לתת מה שצריך ואפילו יותר, ביישובים דתיים מקסימים, עם אנשים חמים וטובים- מוזמנת לבדוק אצלנו 🙂
בואי בשמחה!