על יוזמה, תרומה ונתינה – סיפור ההצלחה של גרעין צופיה בנתניה!

גרעין צופיה

25/06/2018

על גרעין צופיה כבר שמעתן?

אם לא, כדאי שתכירו. הגרעין שממוקם בנתניה הוא חלק מהגרעין החינוכי של העיר, ומהווה דוגמא ומופת לאיך שירות לאומי צריך להיראות. הפעילות שלהן נמצאת בכל פינה בעיר! בנות הגרעין מפעילות מועדוניות וחוגים בשכונות ברחבי נתניה, יוזמות פעילויות שונות לחגים ומועדים, הפרשות חלה, חלוקות נרות שבת, עזרה בבתי ספר ובעצם, מה לא? קשה לדמיין איך נתניה היתה נראית ללא העזרה והפעילות של גרעין צופיה והבנות שמפעילות אותו שנה אחר שנה.

גרעין צופיה

גרעין צופיה

השנה יצא הגרעין החינוכי בפרויקט מיוחד. במטרה לממן את כל פעילויות הגרעין, החליטו בנות השירות לצאת ביום התרמה מיוחד. במהלך יום שלם כל הגופים השייכים לגרעין הרימו טלפונים וגייבו כספים כדי לממן את כל הפעילויות העתידיות של הגרעין. הגרעין גם השיג תורם אנונימי שהכפיל כל תרומה בסכום משמעותי, וכך הצליחו במאמץ משותף להגיע ליעד הנכסף!

בעבודה משותפת, בנות גרעין צופיה ביחד עם גרעינים וגופים נוספים בעיר אספו סכום משמעותי שכולו יילך לפעילויות חינוכיות ותורניות!

לזה אנחנו קוראות שירות משמעותי, לא?

ומה אתכן? מצאתן כבר את השירות שלכן? אספנו עבואכן כמה אפשרויות. אל תתביישו –  השאירו את הפרטים שלכן! אנחנו כבר ניצור עמכן קשר ונעזור לכן למצוא את התפקיד שהוא בול בשבילכן. http://bit.ly/aminadav