תיכון עירוני מקיף רמות

סיירות
מיון מוקדם
תחוםבתי ספר תיכוניים
תתי תחומיםקליטת עליה, ריכוז חברתי
עירבת ים
כתובתקרן היסוד 12 בת ים
רכזתליאת טיק
050-5743179
גרעין
מדרשה
מספר תקנים4
דיורגם וגם
אתר אינטרנטhttp://www.ramotbatyam.co.il/webPro/index.asp
תחבורהקו 142 משדרות הר ציון

תיאור התפקיד

תיכון חילוני לכיתות ז` – יב`.בית ספר גדול עם 5 כיתות בשכבה- כיתת מצויינות; כיתת מב"ר ו-3 כיתות רגילות. ביה"ס משקיע מאוד בחינוך; 4 בקרים בשבוע ישנן שחריות- שעות חינוך עם מחנכ/ת; לכל כיתה ישנן שתי מחנכות. מנהלת בית הספר מקסימה. בנות השירות עובדות בימים א-ה בין השעות 8:00-14:00; הן משתלבות בשעות חינוך; וכן בהעברת שיעורי מורשת ישראל. בנוסף הבנות משתלבות בהנחיית מועצת התלמידים; בהפעלת פרוייקטים שונים; בעיקר סביב ערכים ומעגל השנה ובתגבור לימודי-פרטני וקבוצתי של תלמידים. הבנות עובדות בעיקר בחטיבה. בית הספר פתוח לרצונן של הבנות ויש להן הרבה מקום ליוזמה. הבנות מקבלות ליווי של היועצת בעבודתן בקידום הנוער בבית הספר. אחה"צ הבת פועלת בגרעין אח"י יפו.

דרישות התפקיד

דרושה בת עם יכולת לימודית גבוהה, ניסיון בהדרכה ויכולת להעביר תכנים מול בני נוער; בת בוגרת, יוזמתית, עם ראש גדול ובעלת בטחון עצמי.

הערות

"לשילוב עם מדרשת יפו וגרעין אח""י יפו פרטים באתר עמינדב- מדרשות וגרעינים. *יש לעבור מיונים מוקדמים של אח""י- פרטים באתר www.achysl.org" לפרטים נוספים על פרויקט אח"י- http://www.aminadav.org.il/index.php?Itemid=122&option=com_zoo&view=item&category_id=1&item_id=32