רחשי לב

סיירות
מיון מוקדםשאלון דירוג העדפות
תחוםבריאות וחינוך
תתי תחומיםילדים, חולי סרטן
עיררמת גן
כתובתעמק האלה 1 רמת גן 7718301
רכזתזניה אפרתי
052-8990104
גרעין
מדרשה
מספר תקנים21
דיורגם וגם
אתר אינטרנטwww.rachasheilev.org
תחבורהמאלוף שדה קו 104 עד ביה"ח תל השומר

בת שירות של רחשי לב עם ילדה חולה

תיאור התפקיד

עמותת "רחשי לב" מהווה גוף מוביל בשיפור חיי ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. העמותה מעניקה תמיכה אדירה לילדים חולי סרטן ברחבי הארץ. מטרות העמותה: א. ליצור עם הילדים קשר יום יומי ולהגיש להם מגוון פעילויות רגעי קסם ואושר כדי להעניק להם את הכח והרצון להתגבר על המחלה והשלכותיה על כל תחומי החיים. ב. לעודד ולגייס מתנדבים מן הקהילה לתמיכה בילדים חולי סרטן. להתוות דרכי פעולה לגופים וליחידים; המעונינים לסייע לילדים חולי סרטן. ג. סיוע במחלקות לילדים חולי סרטן תמיכה כללית במשפחות ותמיכה כלכלית במקרה הצורך. סדנאות תמיכה לילדים המתמודדים עם אח או אחות חולים.

דרישות התפקיד

הבת עובדת בימים א-ה בשעות: 8:30-17:30 ופעם בחודש בימי שישי בשעות:8:30-12:30.העבודה מאד אינטנסיבית. הבת עובדת עם ילדים במחלקה אונקולוגית ילדים בבתי החולים תל השומר ואיכילוב. הבנות מלוות את המשפחות והילדים במשך היום ע"י משחק; פעילות; יצירה ותמיכה נפשית, יוצרות עם הילד החולה ומשפחתו קשרים חמים וחזקים ואף מבקרות בבתיהם. כמו כן הן מסייעות בהרמת פרויקטים לפני החגים; יציאה לנופשונים ומסיבות יום הולדת. דרושות בנות חזקות; בעלות שמחת חיים ומרץ; יוזמתיות; מסורות; חמות ואוהבות; בעלות רצון ומסוגלות לעבוד עם ילדים חולי סרטן.

הערות

תקן זה דורש מיון מוקדם! בכדי להתמיין אליו יש למלא את השאלון של רשות השירות הלאומי- אזרחי - נמצא בעמוד הבית באתר עמינדב בצד שמאל למטה, צבע כחול---> "שאלון הכוון למתנדב/ת". לאחר מכן יש לענות על שאלון דירוג העדפות שיעלה לאתר עמינדב