קו אור- בי"ח זיו

סיירות

צפת- גרעין

מיון מוקדםשאלון דירוג העדפות
תחוםבריאות וחינוך
תתי תחומיםילדים, ליווי אישי
עירצפת
כתובתדרך הרמב"ם צפת
רכזתקרן טביבי
050-8315736
גרעין
מדרשה
מספר תקנים0
דיורגם וגם
אתר אינטרנט
תחבורהמתחנה מרכזית צפת: קו 511. מאיזור הקניון הגדול: קווים 98, 82 - לרדת ברוטשילד/פיארברג. מאלוף שדה: קו 64- לרדת מיכל פינס/רוטשילד.

תיאור התפקיד

"קו אור"-הנו מיזם חינוכי המפעיל תכנית ייחודית לילדים המאושפזים בבתי חולים.

המיזם פועל ב- 35 בתי חולים כללים, שיקומיים ופסיכיאטריים ברחבי הארץ.

בני ובנות השרות הלאומי הפועלים עמנו מובילים תכניות ייחודיות בתחומי רובוטיקה וטכנולוגיה, קוסמות ואומנות, יחד עם הפעלת סביבה מתוקשבת, אינטרנטית ואינטרקטיבית, המקשרת בין ילדים המאושפזים לבין חבריהם בבתי חולים אחרים ובין רופאים, ומציעה מגוון עשיר ומהנה של פעולות העשרה.

בנוסף, הבת עובדת בבית החולים במחלקת ילדים ובאשפוז יום לילדים ומפעילה את בתי הספר של אחר הצהריים, ומסייעת לצוות החינוכי. התקן קיים במספר בתי חולים ברחבי הארץ.

דרישות התפקיד

קבלה לתכנית דורשת את הכישורים הבאים:

· חמש יח"ל באחד מהמקצועות הריאליים

· רקע בהדרכה (פיתוח מערכים / הדרכה בפועל) ויוזמה

· בעלת גישה לתחומים טכנולוגיים, אינטרנטיים ואומנות כגון: אייפד, אינטרנט וכדומה

· יכולת למידה מהירה

· אהבה אין קץ לילדים

· ראש גדול ויוזמה מתמדת.

המתקבלים לתכנית יעברו תהליך הכשרה מקיף ומשמעותי וחוויה מדהימה שאין שנייה לה!

נכונות לעבודה אחר הצהריים - הבת עובדת בין 8:00-16:00. היא נמצאת בכיתות הלימוד או הגנים, ומפעילה את הילדים, משחקת איתם, עובדת איתם בתוכנות לימוד והעשרה במחשב ועוד. לעיתים הבת עוברת עם מחשב נייד בתוך המחלקה- בין ילדים מרותקים. דרושה בת עם גישה לילדים, בריאה, אחראית ומסורה. התפקיד דורש עמידה בהצלחה בשלוש הכשרות בשנה, חלקן כוללות לינה.

הערות

תקן זה דורש מיון מוקדם! בכדי להתמיין אליו יש למלא את השאלון של רשות השירות הלאומי- אזרחי - נמצא בעמוד הבית באתר עמינדב בצד שמאל למטה, צבע כחול---> "שאלון הכוון למתנדב/ת". לאחר מכן יש לענות על שאלון דירוג העדפות שיעלה לאתר עמינדב בטז' טבת (03.01.18).