פרויקט והדרת פתח תקוה

סיירות
מיון מוקדם
תחוםקשישים
תתי תחומיםקליטת עליה
עירפתח תקווה
כתובתפתח תקווה
רכזתשלומית גרין
052-8990231
גרעין
מדרשה
מספר תקנים8
דיורכן
אתר אינטרנט
תחבורה

תיאור התפקיד

פרויקט והדרת הנו פרויקט משותף לעמינדב ולמשרד הגימלאים. פרויקט ייחודי שנועד לחבר בינינו לבין הדור של סבא וסבתא שלנו, חיבור של הדור הצעיר לדור המבוגר. מטרתו הפגת בדידות הקשיש, נתינת מענה לכל צרכיו, תמיכה חברתית, העלאת מודעות לגיל הזהב והכנסת רוח צעירה וחיה למרכזי היום של הקשישים. העבודה כוללת ליווי חברתי, הפעלות, אוזן קשבת וכן ליווי אישי של קשישים לביתם.

מדובר בקשישים בריאים בגופם ובנפשם. הבנות משלבות ליווי והדרכה פרטנית בבתי הקשישים ובמרכזי יום, ארגון אירועים ומסיבות סביב מעגל השנה ופעילויות קהילתיות במהלך השנה, הגדלת המעגל החברתי של הקשישים ועוד.

העבודה נתמכת ומלווה ע"י צוות טיפולי מקצועי (עובדות סוציאליות וכו'). בפ?ת קיימת מסגרת ייחודית של אפשרות לשילוב פרויקט והדרת יחד עם גרעין אמנות. במסגרת הגרעין, הבנות נפגשות אחת לשבוע עם סטודנטית לאומנות לסדנת אומנות מיוחדת, ממנה הבנות יוצאות עם רעיונות ליצירות ועבודות אומנות אותם הן מבצעות עם הקשישות , במפגשים הפרטניים ובמרכזי היום.

דרישות התפקיד

דרושה בת עם יכולת להעניק חום ואהבה, יכולת ליצירת קשר, הקשבה, יוזמה, אחריות, עמידה בעבודה מאתגרת.

הערות

ניתן לשלב עם גרעין והדרת אומנות!לפרטים נוספים על פרויקט והדרת- http://www.aminadav.org.il/index.php?Itemid=122&option=com_zoo&view=item&category_id=1&item_id=7