עמותת קדימה-אור יהודה צעירים

תחום ילדים ונוער בסיכון
תתי תחומים צרכים מיוחדים
עיר אור יהודה
כתובת לו סקלאר 1 אור יהודה
רכזת עינת סגל
052-6070589
מיון מוקדם
גרעין
מדרשה
מספר תקנים 4
דיור כן
אתר אינטרנט http://www.lasova.org.il/
תחבורה מהתחנה המרכזית החדשה בתל אביב: קו 36 לרדת בתחנת בן פורת הל?ה

ילדי עמותת קדימה אור יהודה בפעילות מהנה

תיאור התפקיד

בתי הנוער 'קדימה' מהווים בית שני לכ-900 ילדים מכיתות א'-יב' בשכונות מצוקה ברחבי הארץ (בנות השירות באור יהודה צעירים עובדות עם ילדים בכתות ב-ה. הילדים, ממשפחות במצב סוציו-אקונומי נמוך, מופנים למסגרת ע"י מחלקות הרווחה עקב קשיים משפחתיים מצטברים. הילדים מגיעים לבית הנוער עם סיום הלימודים, מקבלים ארוחת צהריים וערב, שעת למידה, פעילות ערכית, משתתפים בחוגים שונים, מעורבים בפרויקטים והתנדבויות ועוד. צוות ההדרכה נמצא בקשר ישיר ושוטף עם גורמי הרווחה והטיפול, בתי הספר וההורים. כל זאת על מנת להוות מסגרת תומכת, אוהבת, מקבלת וחיובית שתאפשר לילדים התקדמות מקסימלית בכל התחומים ועל מנת שיהפכו לאנשים בעלי חזון, שאיפה ונכונות לפעול למען העם והמדינה כשיגדלו. בבית הנוער צוות של כ-5 בנות שירות ורכזת, כאשר לכל מדריכה קבוצה אותה היא מלווה במשך השנה. בתי הנוער נמצאים בערים: אור יהודה, כפר סבא, פתח תקווה, קרית גת, קרית שמונה, בית שאן, פרדס כץ, חדרה וערד. בתי הנוער זקוקים לבנות שרוצות להוות דמות משמעותית ומעצבת, תומכת ומדרבנת להצלחה, לתת מעצמן ללא גבול ולעמוד בחזית העשייה החינוכית.

דרישות התפקיד

הבנות נדרשות להגיע לבית הנוער בימים א-ה ב 9:00 בבוקר לצורך הכנת הפעילויות וכן לצורך קשר עם בתי הספר של הילדים וגורמים נוספים בקהילה, ומסיימות אחרי 19:30 בערב. דרושות בנות איכותיות שמוכנות לעבוד שעות רבות, יצירתיות ובעלות ראש גדול, בעלות ניסיון בהדרכה ויכולת לעבוד בעבודת צוות עם נכונות לעשות מעל ומעבר.

הערות

תקן זה דורש מיון מוקדם! בכדי להתמיין אליו יש למלא את השאלון של רשות השירות הלאומי- אזרחי - נמצא בעמוד הבית באתר עמינדב בצד שמאל למטה, צבע כחול---> "שאלון הכוון למתנדב/ת". לאחר מכן יש לענות על שאלון דירוג העדפות שיעלה לאתר עמינדב בטז' טבת (03.01.18).התקן נמצא במוסד חילוני.

*המגורים הם בדירת שירות. ** הסיירות תתקיימנה באזורים שונים בארץ (צפון, דרום, מרכז) על מנת להקל על הבנות בהגעה. פרטים - בפרטי הסיירת!