עמותת להושיט יד- אונקולוגיה

סיירות

להושיט יד

להושיט יד (ילדים חולי סרטן)

מיון מוקדםסיירת מלאה
תחוםבריאות וחינוך
תתי תחומיםילדים, חולי סרטן
עיררמת גן
כתובתרבי שמעון בן שטח 10 (מרכז רימון) אלעד 4082511
רכזתזניה אפרתי
052-8990104
גרעין
מדרשה
מספר תקנים30
דיורגם וגם
אתר אינטרנטwww.leoshityad.com
תחבורהמגבעת שמואל קו 7

תיאור התפקיד

עמותת להושיט יד הינה עמותה המסייעת לילדים חולי סרטן הפועלת בבתי החולים בארץ, כאשר מרכז העמותה בבית חולים תל השומר- מחלקה ומכון אונקולוגי לילדים . העמותה מפעילה משחקייה מרכזית בבית חולים תל השומר המיועד לטובת הילדים להעברת זמן הטיפול וההמתנה; מחנות נופש וטיסות לחו"ל. המוטו של העמותה הוא להפוך את כולם למשפחה אחת גדולה ויחד לנצח את המחלה.

·

הבת פועלת בעיקר בתחום עשיית ביקורי בית לילדים שרובם אונקולוגיים. בנוסף; היא בבית החולים תל השומר מפעילה את המשחקייה; שוהה עם ילדים חולי סרטן ומלווה את החולים לטיפולים; משתתפת במחנות נופש ואירועים; לעיתים ליווי הילדים לטיסות נופש בחו"ל ובארץ; יצירת סדנאות וימי כיף לילדים.

דרישות התפקיד

הבת עובדת בימים א-ה באופן אינטנסיבי וללא שעות מוגדרות. דרושה בת בעלת ראש גדול פתוח לרעיונות; עדיפות לאנגלית שפת אם; נסיון בהתנדבות עם ילדים חולי סרטן; כח נפשי והתמודדות במצבי לחץ.

הערות

תקן זה דורש מיון מוקדם! בכדי להתמיין אליו יש למלא את השאלון של רשות השירות הלאומי- אזרחי - נמצא בעמוד הבית באתר עמינדב בצד שמאל למטה, צבע כחול---> "שאלון הכוון למתנדב/ת". לאחר מכן יש לענות על שאלון דירוג העדפות שיעלה לאתר עמינדב