נותנים תקווה

סיירות

נותנים תקווה רמת גן

מיון מוקדםסיירת מלאה
תחוםבריאות וחינוך
תתי תחומיםילדים, שיקום
עיררמת גן
כתובתמיכה 9 רמת גן 51133
רכזתזניה אפרתי
052-8990104
גרעין
מדרשה
מספר תקנים9
דיורגם וגם
אתר אינטרנט
תחבורהכל הקווים המגיעים לבית חולים שיבא

בנות השירות של נותנים תקווה בים עם חולצות של נותנים תקווה

תיאור התפקיד

הארגון הוקם בשנת 2001 ומרכז את כל משאביו במתן סיוע לילדים חולים. כמו כן נותן הארגון סיוע נפשי וכלכלי גם לבני משפחות החולים בפרט ולמשפחות נזקקות בכלל. הארגון פועל בשיתוף פעולה עם בתי חולים בארץ ונתמך כולו מתרומות. הילדים החולים חיים בפחד מתמיד ובחששות רבים. לא זו בלבד; הם עוברים מדי יום ייסורים גופניים קשים מנשוא. הארגון שם לו למטרה להקל ככל שניתן על סבלם הנפשי והפיזי בסיוע פסיכולוגי; מנטאלי וכלכלי. החברים בארגון מתמקדים בטיפול הפרטני בכל ילד והוריו מהשלבים הראשונים ועד להחלמתם. לצערנו; במקרים מסוימים גם עד הסוף. עובדים עם ילדים בבית החולים תל השומר במחלקת שיקום (לאחר פיגועים ותאונות) ומחלקת ילדים; שילוב של פעילות חברתית; עזרה שיקומית וארגון פעילות לכל המחלקה.

דרישות התפקיד

הבנות עובדות בימים א-ה רוב שעות היום. הבנות מלוות ילדים חולים ומשפחותיהם ותומכות בהם. הן יוצרות קשר אישי; מסייעות בכל הנדרש; מארגנות פעילויות ופרויקטים ועוד. דרושה בת עם ראש גדול; גישה לילדים ומסוגלות לעבוד עם ילדים חולים; סבלנות; הקשבה והמון אהבה חום ואמפטיה.

הערות

תקן זה דורש מיון מוקדם! בכדי להתמיין אליו יש למלא את השאלון של רשות השירות הלאומי- אזרחי - נמצא בעמוד הבית באתר עמינדב בצד שמאל למטה, צבע כחול---> "שאלון הכוון למתנדב/ת". לאחר מכן יש לענות על שאלון דירוג העדפות שיעלה לאתר עמינדב