בית הנשיא

סיירות
מיון מוקדם
תחוםמנהלה/משרדי/ארגוני
תתי תחומיםעבודה מנהלית, עבודה ארגונית
עירירושלים
כתובתהנשיא 3 ירושלים
רכזתיסמין טוויל
052-8990117
גרעין
מדרשה
מספר תקנים4
דיורגם וגם
אתר אינטרנטhttp://www.president.gov.il/About/Departments/Pages/Departments.aspx
תחבורה

תיאור התפקיד

בבית נשיא המדינה מחלקות מגוונות ומעניינות: יחידת תקשורת - עבודה שוטפת ומעניינת עם יועצת התקשורת של נשיא המדינה. העבודה מול כתבים ועיתונאים. מחלקה משפטית - עבודה משרדית במחלקת החנינות. מחלקת פניות ציבור ומחלקת ארכיב- עבודה אירגונית מנהלית. המחלקה המשפטית אחראית לטיפול בבקשות החנינה המוגשות לנשיא המדינה ובנוסף המחלקה המשפטית מספקת יעוץ משפטי לנשיא ולמחלקות השונות בבית הנשיא בתחומים שונים, בהם בין היתר: סמכויות הנשיא על פי חוק, מינויים, מכרזים, התקשרויות ועוד. וכן תפקידים נוספים ומעניינים כמו משאבי אנוש, מחלקת תוכן ואסטרטגיה, לשכת נשיא, לשכת מנכ"ל ועוד..-

דרישות התפקיד

דרושות בנות פורמליות וייצוגיות, בעלות יכולת התבטאות בכתב ובע"פ בעברית רהוטה. לחלק מהמחלקות דרושה עברית ברמה גבוהה מאוד. למשאבי אנוש אין דרישה לאנגלית כלל. הבנות נדרשות לתפקד בדיוק כמו שאר הצוות ועל כן לרוב הפעילות היא בשעות שאינן שגרתיות בהתאם לעבודת בית הנשיא. נדרשים יחסי אנוש גבוהים , יכולת תקשורת מעולה והתמודדות עם מצבי לחץ ועומס עבודה .

הערות

לא בכל שנה נפתחות כל המחלקות מאחר וישנן בנות הממשיכות משנה א'. עבודה מאוד מאתגרת עם אפשרות להשתלבות בהמשך. עדיפות לתקופה של שנתיים.