אורט דתי לבנות

סיירות

אולפנת נוה שרה הרצוג בני ברק

מיון מוקדםשאלון דירוג העדפות
תחוםאולפנות
תתי תחומיםעזרה חברתית, עזרה לימודית
עירבני ברק
כתובתגניחובסקי 8 בני ברק קרית הרצוג
רכזתשני יצחקי
052-8990106
גרעין
מדרשה
מספר תקנים10
דיורגם וגם
אתר אינטרנטhttp://neve-sara.ort.org.il/
תחבורה" תחנה מרכזית ירושלים: צאי לתחנה בבנייני האומה תעלי על קו 402 של חברת אפיקים ולרדת בתחנת עזרא/הרב כהנמן. לקחת משם קו 2 ולאחר 20 ד

תיאור התפקיד

אולפנה לאומנויות ומדעים לבנות בכיתות ז'-י"ב. באולפנה כ-400 בנות, מתוכן 100 בנות פנימיה. הבנות מכל גווני האוכלוסייה- ותיקות, עולות מאתיופיה ומארה"ב. לחלקן רקע משפחתי קשה ולחלקן קשיים לימודיים. ישנם שני סוגי תקנים 1. מדריכות פנימיה- כל בת מדריכה קבוצה של 15-20 בנות, ומלווה אותן בפן הקבוצתי - פעילויות חברתיות, טיולים וגיבוש. ובפן האישי - שיחות אישיות ואוזן קשבת. בנות השירות זוכות לעזרה, תמיכה והדרכה בעבודתן. בתקן זה מגורי הבת הם בפנימיה. 2. עזרה לימודית בהכנה לבגרויות לבנות שמתקשות. עבודת הבת בתקן זה היא בין השעות 8:00-16:00. בתקן זה מגורי הבת אינם בפנימיה אלא בדירת שירות בבני ברק.

דרישות התפקיד

לתקן הפנימיה- דרושה בת בעלת רמה ערכית גבוהה, שמחת חיים, יכולת לעבודה אינטנסיבית, מסירות וגישה חינוכית, בעלת ניסיון בחינוך בלתי פורמלי. לתקן העזרה הלימודית- דרושה בת ברמה לימודית גבוהה עם רצון ומוכנות לקדם את הבנות הזקוקות לעזרה.

הערות

תקן זה דורש מיון מוקדם! בכדי להתמיין אליו יש למלא את השאלון של רשות השירות הלאומי- אזרחי - נמצא בעמוד הבית באתר עמינדב בצד שמאל למטה, צבע כחול---> "שאלון הכוון למתנדב/ת". לאחר מכן יש לענות על שאלון דירוג העדפות שיעלה לאתר עמינדב בטז' טבת (03.01.18).התקן נמצא במוסד דתי.

נשמח לתאם כדי שתוכלו ליצור קשר עם בנות השירות: אבי גראד מנהל הפנימייה 050-2178331