אולפנת רעות

סיירות

אולפנת רעות פתח-תקוה

מיון מוקדםשאלון דירוג העדפות
תחוםילדים ונוער בסיכון
תתי תחומיםצרכים מיוחדים
עירפתח תקווה
כתובתשמואל הנגיד 8 פתח תקווה 49275
רכזתשלומית גרין
052-8990231
גרעין
מדרשה
מספר תקנים11
דיורגם וגם
אתר אינטרנטhttp://www.ulpenat-reut.co.il/webPro/index.asp
תחבורהמירושלים: קווים 947, 423 עד צומת גנים. אולפנת רעות נמצאת המרחק הליכה מצומת גנים ומצומת סגולה. מתל-אביב: קו 561 או 641 עד בי"ח בלינסון/תחנה מרכזית פ"ת.

תיאור התפקיד

האולפנה מציעה שני מסלולים: מסלול מצויינות אישית - לבנות בכיתות ז-יב, מורכבת מתלמידות פנימיה ואקסטרניות. אוכלוסיית הבנות מגוונת, בנות מהמרכז ומהפריפריות. צוות האולפנא מאמין ביכולתה של כל אחת להגיע להצלחה, מקבל את הבנות עם הישגיהן הנוכחיים, וע"י מסלול ייחודי אישי משתדל להביא את הבנות להצלחה בבגרות ולמימוש עצמי עפ"י הקצב והיכולת שלהן. מסלול קומי אורי - מסלול תורני חסידי המשלב עבודה חקלאית, מחול ואמנות . המסלול מיועד לבנות בעלות כוחות נפש גדולים ומלאים המבקשות שיח חי בעבודת ה' יחד עם מענים נוספים. אוכלוסיית הבנות מגיעה לעיתים אחרי ניסיון לא מוצלח במסגרות אחרות. לרשות הבנות (בכל המסלולים) בקמפוס: חווה חקלאית, מרכזי אומנות, סטודיו למחול. חוגים שונים ומגוונים: מלאכה, רפלקסולוגיה, מוזיקה אילוף כלבים, קרב מגע, איפור ועוד.. האולפנה מציעה פעילויות רבות ומגוונות סיורים, מסעות, שבתות אולפנה וערבי שיא רבים.

דרישות התפקיד

על הבת להיות יציבה וחסינה נפשית. בחורה ערכית, דתית עם תודעת שליחות ומסירות גדולה. יכולת נתינה' חום ואהבה, יכולת הקשבה והכלה ביחד עם יכולת הצבת גבולות. אם את בעלת ראש גדול, יצירתית, אינך מפחדת מעבודה קשה ומאתגרים ורוצה להיות משמעותית, מקומך איתנו!

הערות

תקן זה דורש מיון מוקדם! בכדי להתמיין אליו יש למלא את השאלון של רשות השירות הלאומי- אזרחי - נמצא בעמוד הבית באתר עמינדב בצד שמאל למטה, צבע כחול---> "שאלון הכוון למתנדב/ת". לאחר מכן יש לענות על שאלון דירוג העדפות שיעלה לאתר עמינדב בטז' טבת (03.01.18).התקן נמצא במוסד דתי.