אולפנת רעות

תחוםאולפנות
תתי תחומיםעזרה חברתית, עזרה לימודית
עירפתח תקווה
כתובתשמואל הנגיד 8 פתח תקווה 49275
רכזתשלומית גרין
052-8990231
סיירות

אולפנת רעות פתח-תקוה

מיון מוקדםשאלון דירוג העדפות
גרעין
מדרשה
מספר תקנים11
דיורגם וגם
אתר אינטרנטhttp://www.ulpenat-reut.co.il/webPro/index.asp
תחבורהמירושלים: קווים 947, 423 עד צומת גנים. אולפנת רעות נמצאת המרחק הליכה מצומת גנים ומצומת סגולה. מתל-אביב: קו 561 או 641 עד בי"ח בלינסון/תחנה מרכזית פ"ת.

תיאור התפקיד

אולפנה השייכת לרשת בני עקיבא. האולפנה, לבנות בכיתות ז-יב, מורכבת מתלמידות פנימיה ואקסטרניות. אוכלוסיית הבנות מגוונת ומורכבת מישראליות ועולות מאתיופיה, בנות מהמרכז ומהפריפריות. צוות האולפנא מאמין ביכולתה של כל אחת להגיע להצלחה, מקבל את הבנות עם הישגיהן הנוכחיים, וע"י מסלול ייחודי אישי משתדל להביא את הבנות להצלחה בבגרות ולמימוש עצמי עפ"י הקצב והיכולת שלהן. האולפנא משלבת פעילויות תרבותיות וחינוכיות בימי עיון, שבתות אולפנא וסמינריונים. לרשות הבנות עומדים חוגי דרמה, מחול, אומנות, תכשיטנות, צילום, ריקוד, חדר כושר משוכלל ובריכת שחייה במקום, טיולים, ימי גיבוש, ימי שלח, קורסי מדצי"ם ופעילות התנדבותית.

דרישות התפקיד

על הבת להיות יציבה וחסינה נפשית. בחורה ערכית, דתית עם תודעת שליחות ומסירות גדולה. יכולת נתינה' חום ואהבה, יכולת הקשבה והכלה ביחד עם יכולת הצבת גבולות. אם את בעלת ראש גדול, יצירתית, אינך מפחדת מעבודה קשה ומאתגרים ורוצה להיות משמעותית, מקומך איתנו!

הערות

תקן זה דורש מיון מוקדם! בכדי להתמיין אליו יש למלא את השאלון של רשות השירות הלאומי- אזרחי - נמצא בעמוד הבית באתר עמינדב בצד שמאל למטה, צבע כחול---> "שאלון הכוון למתנדב/ת". לאחר מכן יש לענות על שאלון דירוג העדפות שיעלה לאתר עמינדב בטז' טבת (03.01.18).התקן נמצא במוסד דתי.