אולפנת דולב

סיירות

אולפנת דולב

מיון מוקדםשאלון דירוג העדפות
תחוםילדים ונוער בסיכון
תתי תחומיםילדים בסיכון, צרכים מיוחדים
עירדולב
כתובתדולב 71935
רכזתיונה דרף
052-4317088
גרעין
מדרשה
מספר תקנים23
דיורלא
אתר אינטרנטwww.dolev4u.org.il/webpronew/index.asp
תחבורהממודיעין: קווים 183/184, מירושלים: קווים 183,184,181- לרדת במעלה הכרמים/הרב עוזיאל

בנות השירות באולפנת דולב

תיאור התפקיד

אולפנת דולב הינה מסגרת פנימייתית טיפולית ייחודית לנערות בגילאי 10-18 שנשלחו מבתיהן ע"י רשויות הרווחה המקומיות או בצו בימ"ש, עקב קושי של הקהילה והמסגרות המקומיות להכילן ולתת מענה לצורכיהן. אוכלוסיית הנערות מתאפיינת בדלות במשאבים אישיים, קשיים בהשתלבות במשפחה, קושי ביצרת קשר, והעדר בטחון ואמון בעצמן ובסביבה. הבנות זקוקות להמון חום, אהבה, אמון וגבולות, בעזרתם הן תצלחנה לפתח כישורי חיים נורמטיבים, לבנות את אישיותן, לחזק את אמונתן בעצמן ובבורא עולם, לצאת ממעגל המצוקה ושתוכלנה להקים בעתיד בית בישראל. באולפנה עובד צוות מקצועי ומסור, אשר יוצר סביבה טיפולית תומכת ומכילה לבנות.

דרישות התפקיד

בנות השירות משולבות במשפחתונים . בת השירות נדרשת בהגדרת תפקידה ליצירת אוירה חינוכית בקבוצתה, טיפוח משמעת חברתית ויחסים חברתיים תקינים, סיוע לימודי, פעילויות תרבות, טיפוח עצמאות בקרב החניכות, ניצול נכון של שעות הפנאי ועוד. הבת כפופה לרכזת משפחתון שמלווה אותה בעבודתה. כמו כן, ישנה הדרכה שבועית והשתתפות בישיבות צוות.

למילוי התפקיד בצורה טובה נדרשת מבת השירות בגרות ויציבות נפשית, יכולת להציב גבולות, יכולת לעבודת צוות, יכולות נתינה גבוהות, עמידה בלחצים ועוד.

דרושות בנות עם ניסיון בהדרכה, עבודת צוות טובה, זהות עצמית יציבה, דוגמא אישית, תובנות גבוהות ועמידה בלחצים.

הערות

תקן זה דורש מיון מוקדם! בכדי להתמיין אליו יש למלא את השאלון של רשות השירות הלאומי- אזרחי - נמצא בעמוד הבית באתר עמינדב בצד שמאל למטה, צבע כחול---> "שאלון הכוון למתנדב/ת". לאחר מכן יש לענות על שאלון דירוג העדפות שיעלה לאתר עמינדב בטז' טבת (03.01.18).לבנות עם תקן של דיור, המגורים הם בדירת שירות -אשר צמודה לפנימייה.התקן נמצא במוסד דתי.