אגף הרווחה נחל שורק מרכז יום לקשיש

תחוםקשישים
תתי תחומיםמרכז יום
עיריד בנימין
כתובתיד בנימין
רכזתחיה גרוסמרק
054-7627268
סיירות

ריכוז מיני נוער- ישובי נחל שורק

יד בנימין- תקנים, גרעין ומדרשת שילוב אהלה

מיון מוקדם
גרעין
מדרשה
מספר תקנים1
דיורגם וגם
אתר אינטרנט
תחבורהמירושלים קוים 446; 437; 438; 451. מבאר שבע- 446; מאשקלון- 437; מאשדוד- 438; 451. מתל אביב- לצומת מסמיה (ראם)- בקוי אגד או 369 מטרופולין ומצומת מסמיה (ראם) ליד בנימין

תיאור התפקיד

למרכז יום לקשיש מגיעים מדי בוקר אנשים ונשים, זקנות וזקנים פעילים וחמודים. בת השרות במרכז יוצרת איתם קשר אישי , מסייעת לקשישות בחוגים, בהפעלות, עזרה טכנית בהפעלת המרכז יחד עם כל הצוות- סיוע בהגשת ופינוי ארוחת בוקר וצהריים וכוסות תה, כתיבת זכרונות הקשישות, הרמת אירועים וכל יוזמה נוספת כמובן מבורכת. המרכז פעיל בימים א-ה 8:00-14:00. משלבים עם תקן צהריים: מועדונית רווחה- בית חם בשעות הצהריים לילדי גילאי בי"ס יסודי ממשפחות רווחה בישוב: עזרה בש"ב, קשר אישי ופעילויות חברתיות. או סיוע במשפחות רווחה מסוימות כגון ליווי ילדים במשפחה בה האמא חולה וכן משפחות שונות, לפי הצרכים העולים בשטח. במשימות אלו קיים ליווי של עו"ס ממחלקת הרווחה במועצה.

דרישות התפקיד

דרושה בת אחראית, בעלת מוסר עבודה, נכונות לעבודה היומיומית , גם הטכנית, יחד עם אהבה, חיבור וקשר לקשישות. גם נכונות לעבודה מאתגרת בפרויקטים שונים ברצינות ואחריות, גם בשעות אחה"צ בחלק מהימים, יכולת להתחבר וליצור קשרים עם האוכלוסייה איתה תעבוד.

הערות

ניתן לשלב עם גרעין מדרשת אהלה